O firmie

Firma Meks architekci istnieje od 2010 roku. Powstała dzięki połączeniu dwóch pracowni prowadzonych przez Emilię i Mariusza Głębockich oraz Karolinę i Sebastiana Wernerowskich. Emilia Fuhrmann-Głębocka aktualnie prowadzi suwerenną działalność w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz. Współpracuje z naszą pracownią w tym zakresie.

Specjalizujemy się w projektowaniu architektury mieszkaniowej w każdej skali. Indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzimy do projektowania nowoczesnych i oryginalnych domów jednorodzinnych dla świadomych inwestorów poszukujących nowoczesnych rozwiązań. Dla deweloperów i inwestorów komercyjnych zawsze szukamy optymalnych i ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań.

Prowadziliśmy i prowadzimy projekty związane z rewitalizacją zabytków we współpracy z zespołami konserwatorskimi i archeologicznymi, w pasie nadmorskim, w strefach ochronnych, we współpracy z hydrologami, na terenach trudnych, wymagających dodatkowych opracowań geologicznych i hydrogeologicznych.

Do tej pory swoje projekty zrealizowaliśmy w Trójmieście, powiecie Wejherowskim, Puckim i Kartuskim. W Kołobrzegu, Grudziądzu i na Mazurach.

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu i wdrażamy standardy BIM. Współpracujemy ze stałym zespołem specjalistów branżowych o dużej wiedzy i doświadczeniu. Sami staramy się rozwijać i nabywać nowe umiejętności. Poszczególni członkowie zespołu brali i biorą udział w wielu kursach i szkoleniach z zakresu projektowania i nowych technologii, w zespole mamy absolwenta studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej – Architektura i budownictwo proekologiczne.

Zespół

Mariusz Głębocki MEKS Architekci

arch. Mariusz Głębocki
współwłaściciel, absolwent Politechniki Białostockiej

m.glebocki@meksarchitekci.eu

arch. Sebastian Wernerowski MEKS Architekci

arch. Sebastian Wernerowski
współwłaściciel, absolwent Politechniki Gdańskiej i studiów podyplomowych PG

s.wernerowski@meksarchitekci.eu

arch. Karolina Wernerowska MEKS Architekci

arch. Karolina Wernerowska
partner, absolwentka Politechniki Gdańskiej

k.wernerowska@meksarchitekci.eu

arch. Anna Lewandowska

arch. Anna Lewandowska
absolwentka Politechniki Gdańskiej

a.lewandowska@meksarchitekci.eu

Stali współpracownicy

Emilia Fuhrmann-Głębocka, architekt wnętrz
Krzysztof Kulawczuk, Paweł Seredyn, architekci współpracujący z firmą w zakresie wizualizacji

Poznaj nasze realizacje

0